Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siatka do bagażnika zasłaniająca wnękę w kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Siatka do bagażnika zasłaniająca wnękę w kombi

    Tak, ja przedłużyłem i wtopiłem. Płacę prawie 90 pln przez...dwa lata. Wczesniej to samo za 75. Klient od 6 lat. Czekam tylko na sposobność bezkolizyjnego zerwania, ale pewnie się nie doczekam w okresie umowy. Dałem się podejść kolesiowi w punkcie. Z końcem stycznia wygasała umowa, od listopada zwodził mnie, że ,,za miesiąc będą lepsze warunki, proszę czekać'' i tak do połowy stycznia kiedy nagle zaśpiewał, że lepszych już nie będzie. Ale jak chcę rezygnować to za luty....200, bo nie wypowiedziałem z miesięcznym wyprzedzeniem. Wqrwiony jestem na siebie, że się dałem podejść leszczom. Do chaty doprowadzili mi w międzyczasie światłowód i za 129 mam sat, net szybki jak sam diabeł i telefon. Ehhhh.
    Teraz jestem w dupie przez brak czujności. Szansa na zerwanie mała, musieliby się znów łączyć z inną platformą zmieniając warunki współpracy, wtedy można zerwać bez sankcji.

  • #2
    Siatka do bagażnika zasłaniająca wnękę w kombi

    Witam, potrzebuję pomocy przy wymiarach siatki do bagażnika zasłaniającej prawą i lewą wnękę. Znalazłem firmę, która wykonuje taki siatki, ale muszę im podać wymiary pomiędzy zaczepami.
    Siatka ma być na prezent, więc sam tego nie mogę zrobić.

    Z tego co wiem w II jest tak samo jak ja mam w III czyli na górze są "grzybki", a na dole uchwyty metalowe. Całość tworzy figurę o 4 różnych bokach.

    O taką siatki mi chodzi.



    Czy ktoś w wolnym czasie mógłby zmierzyć rozstaw w swoim kombi?

    Komentarz


    • #3
      GLian, jak chcesz pod o2/o2fl to lepiej zorganizuj zamykany boczek lewy/prawy :wink:

      ]"]Error 404 - Zapodaj.net


      BTW
      taką siatkę normalnie dostaniesz w ASO /nawet dwie sztuki masz w komplecie/ numer OEM DMA620003

      112 zł

      ]"]Error 404 - Zapodaj.net



      Link
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Siatka to jest gadżet mało pożyteczny chociaż elegancko wygląda (i tylko tyle) bo jest to wykonanie "fabryczne".
        O wiele bardziej pożyteczne i funkcjonalne jest wożenie w bagażniku pojemnika na zakupy czy jakieś inne drobne bagaże. Taki pojemnik wbrew pozorom zajmuje tylko tyle miejsca ile zajmuje materiał z którego jest wykonany (może 1 dcm³), bo jeżeli gabaryty bagażu nie mieszczą się do pojemnika, to ładuje się obok. Zakupy nawet duże ilościowo ładuje się do pojemnika, nic nie lata po bagażniku, można taki pojemnik z "dużymi" zakupami zabrać do domu i przynieść z powrotem po wyładowaniu. Niema obawy że wyleje się olej z butelki, czy wycieknie sok z kapusty, można załadować/wysypać worek kartofli bez obawy pobrudzenia tapicerki. Małe rzeczy też nie fruwają po bagażniku.
        ]"]Link ]"]Link ]"]Link ]"]Link
        Gdy trzeba przewieżć większy bagaż, np. rower, pojemnik wyrzuca się na tylne siedzenie lub do garażu.
        Taki pojemnik wożę zawsze w bagażniku już około 15 lat. Sprawdza sie. Z początku były to ładne plastykowe wanienki z uchwytami, niestety nie wytrzymywały długo, łamały się. Ten pojemnik na fotografiach, to plastykowy pojemnik stosowany w budowlance chyba do robienia zaprawy murarskiej. Dość dobrze wygląda bo nie zniszczony i jest bardzo trwały i poręczny.

        Komentarz


        • #5
          nie no super...
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            też taki kalfas woziłem w Vito na budowie - kalosze i inne pierdoły jak znalazł
            niestety po paru miesiącach robi się w nim niezły burdel - na skutek dokładania co chwilę jakiś dupereli "niezbędnych" do wożenia w samochodzie. Aha - taki pojemnik nie jest wcale trwały - większe obciążenie i próba przeniesienia na przykład worka kartofli powoduje urwanie uchwytów.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              Dla tego właśnie zrezygnowałem z ładnych plastykowych wanienek, i wożę pojemnik naprawdę mocny, z nie pękającego tworzywa. Można w nim śmiało zrobić zaprawę z worka cementu piachu i wody, przenieść w inne miejsce, i co najwyżej nieco się wygnie w czasie przenoszenia. Do osobowego kombi nada się jak najbardziej, bo przecież nie codziennie takim samochodem wozi się ekstremalnie ciężki ładunek. No i z praktyki eksploatacyjnej, dbając o porządek, jest przeważnie pusty, bo wszystkie "niezbędne klamoty" są wożone pod podwójną podłogą bagażnika.

              Komentarz


              • #8
                LUKI, boczek - bardzo fajne rozwiązania jak wrzucimy tam rzeczy rzadko używane. Ja osobiście wolę siatkę, za którą mogę wrzucić np. skrobaczki, szczotkę itp. Pierdoły, które dosyć często się używa.

                Dzięki za link do siatek, ale tą poziomą na całą podłogę brat już ma. Natomiast ta pionowa od Skody zasłania cały bok. Chciałbym tylko taką małą, która będzie służyła jako przegroda tej wnęki. U mnie się to idealnie sprawdza.
                Bardzo jestem zadowolony z tego rozwiązania + cena. Za dwie sztuki 40zł.


                Marian 2, Rozwiązanie z pudełkiem super praktyczne, ale również super "nieładne" :-)
                Bez urazy, pomysł spoko, ale nie dla mnie.
                A tak przy okazji ... czy jak masz puste pudło to nie lata po całym bagażniku?


                Proszę jakby ktoś miał chwilkę czasu, żeby zmierzyć ten rozstaw, byłbym bardzo wdzięczny :-)
                Na zdjęciu widzę, że między grzybkami i uchwytami tworzy się figura, coś na kształt trapezu.

                Komentarz


                • #9
                  Pudło nie lata, bo wystarczy podsunąć do oparć siedzeń i nic się nie dzieje, a gdy tego się zapomni, to samo się przysunie do oparć, ale tylko przy naprawdę ostrym hamowaniu. Przede wszystkim nie przewraca się.
                  Z ładnego wyglądu po kilku latach się wyrasta na korzyść praktyczności i wygody użytkowania samochodu. A tak naprawdę kto zagląda do bagażnika w celach estetycznych?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Marian 2
                    Z ładnego wyglądu po kilku latach się wyrasta na korzyść praktyczności i wygody użytkowania samochodu. A tak naprawdę kto zagląda do bagażnika w celach estetycznych?
                    Wiesz, różni są ludzie. Ja kiedy otworzę klapę widzę czysty bagażnik, wszystko ładnie poukładane za siatkami. Praktycznie + estetycznie. Taki widok cieszy moje oko.

                    Oczywiście jakbym miał przewieźć węgiel czy worek ziemniaków to rzeczywiście Twoje rozwiązanie jest nie do pobicia.

                    Myślę, że znajdzie się wiele osób takich jak ja, jak i również takich jak Ty.

                    Komentarz


                    • #11
                      GLian 30x40



                      ]"]Error 404 - Zapodaj.net
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • #12
                        Bardzo dziękuję za pomoc, chociaż obawiam się że wymiar znalazłeś gdzieś w necie, a nie sam mierzyłeś. Pewnie nie będziesz wiedział czy 30x40 to sama siatka czy z tymi odciągami

                        Jak nie znajdzie się posiadacz auta, który chętnie by zmierzył rozstaw między tymi "grzybkami" i uchwytami to zaryzykuję z tym wymiarem co mi podałeś.

                        Komentarz


                        • #13
                          GLian, jutro podam wymiary tych miejsc w które wpinasz siatkę

                          btw
                          a wymiar znalazłem 'w internetach' ;-)
                          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                          Komentarz


                          • #14
                            Marian 2, :2kc :2kc :2kc
                            Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                            Komentarz


                            • #15
                              GLian,

                              górne mocowania w poziomie 47
                              dolne mocowania w poziomie 34

                              oba mocowania w pionie 40
                              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                              Komentarz


                              • #16
                                LUKI, o to właśnie chodziło :-)
                                Bardzo Ci dziękuję.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Witam
                                  a ma ktoś patent żeby dobrze te otwory pod boczki wyciąć do mocowania tej płyty i czy u góry jest jakieś inne mocowanie czy też się wycina, w necie znalazłem tylko takie coś
                                  Załączone pliki
                                  było 110KM TUNE UP i JEST 182KM

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Chcesz sam kombinować to zamykanie? Bo tak to zrozumiałem.
                                    Nie lepiej kupić? ,,Zamki'' tej ,,klapki'' miałeś w jednym z pierwszych postów pokazane jak na tacy.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      no sam, ale boczki już zamówiłem oryginalne tylko muszę je jakoś zamocować bo u mnie nie ma żadnych otworów do nich
                                      było 110KM TUNE UP i JEST 182KM

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Gdyby ktoś był chętny na boczki do kombi (pokrywa + wykładziny) to mam na sprzedaż lewą i prawa stronę

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X